O firmie

ofirmie_baktransFirma Bak-Trans powstała w 1985 roku. Od początku swojej działalności świadczymy usługi transportowe na terenie kraju, od 1992 roku usługi międzynarodowe, od 2003 roku usługi spedycyjne.

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Łódzkiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów.

Głównym celem firmy jest ciągły rozwój oparty o przyjazne i trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami. Firma kładzie nacisk na jakość, bezpieczeństwo oraz wykwalifikowaną kadrę. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zetknąć się z najróżniejszymi sytuacjami w transporcie, przygotowało do obsługi klientów o ponad standardowych wymaganiach. Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad tym, żeby zlecenia realizowane były zgodnie z życzeniami Klienta. Elastycznie dopasowana oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nasze największe atuty to: punktualność, niezawodność i najwyższa jakość świadczonych usług. Są to cechy, za które najbardziej cenią sobie współpracę Klienci, którzy z pełnym zaufaniem powierzają nam swoje ładunki.

Od 14.04.2016 r. posiadamy certyfikat ISO 28000 będący międzynarodową normą systemu zarządzania bezpieczeństwem w łańcuchu dostaw. Certyfikat ISO 28000 stanowi cenne ramy dla organizacji działających w transporcie lub opierających się na przemyśle logistycznym. Pomaga identyfikować zagrożenia, minimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych i zapewnić terminowe dostawy, bez ryzyka strat dla zleceniodawcy.